Witaj na stronie CENTRUM EDUKACJI “manager”! Mamy nadzieję, że przeglądanie naszej strony sprawiło ci przyjemność i że znalazłeś mnóstwo ciekawych informacji. Zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych usług konsultingowych i szkoleniowych. Znajdziesz tu szczegółowe informacje o naszych usługach oraz kontakt do zespołu obsługi klienta.

Bądź na bieżąco z aktualnościami, nowościami oraz ofertami specjalnymi.

 


Jesteśmy najlepsi i pracujemy dla najlepszych. Z naszych usług skorzystały między innymi :

Polska Akademia Nauk, CEFARM Warszawa, TP SA, Elektrownia Bełchatów, Zarząd Terenów Publicznych, WBK Bank Zachodni SA, Polskie Sieci Elektroenergetyczne

pełna lista referencyjna >>>

 

 


 

 

Składając na Państwa ręce tę ofertę, pragniemy się najpierw przedstawić.

Centrum Edukacji „manager” funkcjonuje na rynku od 1996 r. Jest zarejestrowane w Mazowieckim Kuratorium Oświaty, w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, w Urzędzie Służby Cywilnej itp. Firma posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje i certyfikaty potwierdzające jej przygotowanie formalne i merytoryczne do prowadzonej od lat pracy edukacyjnej

CE”manager” przeprowadza zajęcia szkoleniowe i doradcze, na których poruszane są zagadnienia z zakresu prawa, marketingu, ekonomii, bhp i inne. Prezentowane są metody zarządzania zasobami ludzkimi i finansowymi oraz treningi psychologiczne. Aktualnie specjalizujemy się w szkoleniach przygotowujących firmy do korzystania z funduszy unijnych. Opracowujemy projekty, wnioski o środki pomocowe z UE. Opracowujemy również Strategie oraz Plany Rozwoju Lokalnego.

Proponujemy profesjonalne szkolenia i seminaria, przeznaczone dla delegowanych przez firmy pracowników i dla osób prywatnych, które chcą zdobyć specjalizację w danej dziedzinie. Ukończenie większości z tych szkoleń daje konkretny zawód: inspektora bhp, archiwisty, pośrednika nieruchomości, specjalisty ds. składania wniosków o fundusze z UE itp.

Nasza oferta przewiduje też szkolenia „in company”. Są to specjalistyczne treningi prowadzone i układane indywidualnie dla konkretnej firmy.

CE ”manager” dysponuje znakomicie przygotowaną kadrą dydaktyczną. Kadra ta wywodzi się z instytucji centralnych, urzędów administracji państwowej oraz wyższych uczelni. Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do grona naszych Klientów. Zapewniamy, że znajdziecie się Państwo w dobrym towarzystwie, albowiem z naszych usług korzysta wiele renomowanych firm.

Z wyrazami szacunku - Dyrektor mgr Zofia Depczyk

 


 Nowe szkolenia i kursy w naszej firmie >>>

 

W naszej ofercie znajdują się również szkoły pod nazwą "Elita" zobacz>>>