Centrum Edukacji „manager” funkcjonuje na rynku od 1996 r. Jest zarejestrowane w Mazowieckim Kuratorium Oświaty, w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, w Urzędzie Służby Cywilnej itp. Firma posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje i certyfikaty potwierdzające jej przygotowanie formalne i merytoryczne do prowadzonej od lat pracy edukacyjnej

CE”manager” przeprowadza zajęcia szkoleniowe i doradcze, na których poruszane są zagadnienia z zakresu prawa, marketingu, ekonomii, bhp i inne. Prezentowane są metody zarządzania zasobami ludzkimi i finansowymi oraz treningi psychologiczne. Aktualnie specjalizujemy się w szkoleniach przygotowujących firmy do korzystania z funduszy unijnych. Opracowujemy projekty, wnioski o środki pomocowe z UE. Opracowujemy również Strategie oraz Plany Rozwoju Lokalnego.

Proponujemy profesjonalne szkolenia i seminaria, przeznaczone dla delegowanych przez firmy pracowników i dla osób prywatnych, które chcą zdobyć specjalizację w danej dziedzinie. Ukończenie większości z tych szkoleń daje konkretny zawód: inspektora bhp, archiwisty, pośrednika nieruchomości, specjalisty ds. składania wniosków o fundusze z UE itp.

Nasza oferta przewiduje też szkolenia „in company”. Są to specjalistyczne treningi prowadzone i układane indywidualnie dla konkretnej firmy.

 

CE ”manager” dysponuje znakomicie przygotowaną kadrą dydaktyczną. Kadra ta wywodzi się z instytucji centralnych, urzędów administracji państwowej oraz wyższych uczelni. Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do grona naszych Klientów. Zapewniamy, że znajdziecie się Państwo w dobrym towarzystwie, albowiem z naszych usług korzysta wiele renomowanych firm.